KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 12803025
nr 1280 3025
Sofia Änghede
(f. 1972), Sverige
Fotografi, "#13" C-print, silikonmonterad på glas. Signerad a tergo. Numrerad 1/4, daterad 2007, ca 90x90 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 18:19:45
2.000 kr
3.200 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr